Kalenteri
Lokakuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
40
 
 
 
1
Harjoitukset:Lippumäki
16:00-17:45
Jäät + Oheiset (Ryhmä 1)
Jäät klo 16.00 - 17.00.
Harjoitukset:Lippumäki
17:15-19:00
Jäät + Oheiset (Ryhmä 2)
Jäät klo 17.15 - 18.15
2
3
4
Peli:Suonenjoen jäähalli
15:00-17:00
KalPa AAA-JYP AAA
Harkkapeli , peliaika 3x20min Joukkue: Joel To, Oiva, Kasper Y, R
Peli:Suonenjoen jäähalli
17:00-19:00
JYP AA-KalPa AA
Harkkapeli,  peliaika 3x20min Joukkue: Lenni, Niilo S, Miro,
41
5
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.30 - 20.30
6
7
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:45
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.45 - 20.45.
8
9
10
11
42
12
13
14
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:45
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.45 - 20.45.
15
Harjoitukset:Lippumäki
16:00-17:45
Jäät + Oheiset (Ryhmä 1)
Jäät klo 16.00 - 17.00.
Harjoitukset:Lippumäki
17:15-19:00
Jäät + Oheiset (Ryhmä 2)
Jäät klo 17.15 - 18.15
16
17
18
43
19
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.30 - 20.30
20
21
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:45
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.45 - 20.45.
22
Harjoitukset:Lippumäki
16:00-17:45
Jäät + Oheiset (Ryhmä 1)
Jäät klo 16.00 - 17.00.
Harjoitukset:Lippumäki
17:15-19:00
Jäät + Oheiset (Ryhmä 2)
Jäät klo 17.15 - 18.15
23
24
25
44
26
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.30 - 20.30
27
28
Harjoitukset:Lippumäki
17:30-19:30
Oheiset + Jäät (Ryhmä 1)
Jäät klo 18.30 - 19.30
Harjoitukset:Lippumäki
18:30-20:45
Oheiset + Jäät (Ryhmä 2)
Jäät klo 19.45 - 20.45.
29
Harjoitukset:Lippumäki
16:00-17:45
Jäät + Oheiset (Ryhmä 1)
Jäät klo 16.00 - 17.00.
Harjoitukset:Lippumäki
17:15-19:00
Jäät + Oheiset (Ryhmä 2)
Jäät klo 17.15 - 18.15
30
31
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=U13ikaluokka_5445
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita